Movies
Ratings
155
BoyhoodRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.0