Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0