Movies
Ratings
1027
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Red RocketRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Cadillac RecordsRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Moonlight ExpressRated ★ 5.0
An Autumn's TaleRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Promising Young WomanRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Body BrokersRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
KateRated ★ 4.0