Movies
Ratings
660
The MercilessRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0