Movies
Ratings
110
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0