Movies
Ratings
1403
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5