Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0