Series
Ratings
22
Another Miss OhRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- TouchRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- IslandRated ★ 4.0