Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
FantasiaRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0