Titles you rated
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.5