Movies
Ratings
244
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 1.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 0.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
2012Rated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
UpRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 1.5