Titles you rated
Before MidnightRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 0.5
365 DaysRated ★ 0.5
BombshellRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 1.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 2.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Treat Me Like FireRated ★ 0.5
Jane EyreRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 5.0