Titles you rated
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0