Series
Ratings
129- Country PrincessRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
MagicRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5