Titles you rated
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
I Used to Be FamousRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5- Oklahoma City Bombing: American TerrorRated ★ 3.0
Trainwreck: Balloon BoyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 3.0
A Deadly American MarriageRated ★ 2.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0