Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The MoonRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0