Series
Ratings
63
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.0