Movies
Ratings
242
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0