Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 0.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
Draft DayRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 1.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0