Titles you rated
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
 Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0 Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0
 AdolescenceRated ★ 3.5 AdolescenceRated ★ 3.5
 We Married as a Job!Rated ★ 4.0 We Married as a Job!Rated ★ 4.0
 MIU404Rated ★ 4.0 MIU404Rated ★ 4.0
 Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.0 Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.0
 The Bear Season 2Rated ★ 4.0 The Bear Season 2Rated ★ 4.0
 The Bear Season 1Rated ★ 4.0 The Bear Season 1Rated ★ 4.0
 Long VacationRated ★ 4.5 Long VacationRated ★ 4.5
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
 Moon KnightRated ★ 4.0 Moon KnightRated ★ 4.0
 UnnaturalRated ★ 4.5 UnnaturalRated ★ 4.5
 WandaVisionRated ★ 4.0 WandaVisionRated ★ 4.0
 Inspector KooRated ★ 4.0 Inspector KooRated ★ 4.0
 Why Women KillRated ★ 3.5 Why Women KillRated ★ 3.5
 Beyond EvilRated ★ 3.5 Beyond EvilRated ★ 3.5
 The Queen's GambitRated ★ 3.5 The Queen's GambitRated ★ 3.5