Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0