Series
Ratings
94
Shop of the LampRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 2.5
My Dearest NemesisRated ★ 1.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5