Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5