Movies
Ratings
668
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5