Series
Ratings
80
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0