Movies
Ratings
958
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Kim's VideoRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Starship Troopers: Traitor of MarsRated ★ 2.5