Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 2.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Animal BabiesRated ★ 4.0