Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 3.0