Series
Ratings
82
Into the NightRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.0