Titles you rated
Life on MarsRated ★ 3.5
FLCLRated ★ 5.0- Blue Submarine No.6Rated ★ 3.0
- 真(チェンジ!!)ゲッターロボ 世界最後の日Rated ★ 4.0
- Superboy IkkimanRated ★ 3.0
- Ashita no JoeRated ★ 3.5
Sailor Moon SRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0