Movies
Ratings
49
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 5.0