Movies
Ratings
516
WhiplashRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 1.0