Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0