Movies
Ratings
164
AssassinationRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0