Movies
Ratings
234
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
RampageRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.5