Titles you rated
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0