Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.5- Margot vs LilyRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0