Titles you rated
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
BeatRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0