Titles you rated
CloserRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The UpsideRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 5.0
The EmploymentRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
NuggetsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0