Titles you rated
The DreamersRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 2.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0