Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.5
Your LetterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0