Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 5.0