Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0