Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 0.5
Big DealRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 1.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 0.5