Series
Ratings
373- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.5- Nice to Not Meet YouRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.0
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.5
TaskRated ★ 3.0
TempestRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- 슈팅스타Rated ★ 3.0
슈팅스타Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0