Movies
Ratings
328
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
The Secret in Their EyesRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
Inherent ViceRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5