Titles you rated
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
The MistRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0