Series
Ratings
32 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 히나마츠리Rated ★ 3.5 히나마츠리Rated ★ 3.5
 Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5 Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5
 Wind BreakerRated ★ 5.0 Wind BreakerRated ★ 5.0
- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 4.0
 Prison SchoolRated ★ 3.0 Prison SchoolRated ★ 3.0
 Oshi no KoRated ★ 4.5 Oshi no KoRated ★ 4.5
 Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5 Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
 The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 4.0 The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 4.0
 The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0 The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
 Tokyo RevengersRated ★ 5.0 Tokyo RevengersRated ★ 5.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5