Movies
Ratings
46
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0