Series
Ratings
98
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
You Raise Me UpRated ★ 2.0
Curtain CallRated ★ 1.0
One Dollar LawyerRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 1.5
The UndoingRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0